Červen 2009

Oh... Zdravím Vás:-*

6. června 2009 v 22:49 | Pinda
Hej tý jo... čááu ne?:-D:-D víte kdo se ozval? Pinda:-D tss trapas:-D já už sem tak dlouho nepřidala nic na blog,že už ani nevím jak se s ním zachází:-D psycho :-D neee zas kecám kraviny:-D lalala:-D

No tak jak se máte? Že se vůbec ptám,sem už nevleze ani noha... dokonce ani ruka ne... leda tak hovno:-D nee ale tak třeba si tenhle článek někdo přečte,co já vím že jo:-D tak znova... Jak se máte?

Já ani nevím jak se vlastně mám... tak všelijak... každou chvilku jinak...pořád jiná nálada..a tak. Na blog fakt nemám čas... přes týden na intru v Brně... doma jen o víkendu a to nestíhám skoro nic. Naposledy jsem semka napsala v srpnu:-D nj...trapas:-D mám teď jiný starosti,jiný zájmy.. Já jsem jiná,hodně jsem se změnila. Nevím jestli k lepšímu... Dřív jsem bývala stydlivá,teď už tolik nejsem,ale to je asi tak jediná změna,která je pro mě dobrá. Jinak jsem se změnila tak,že když přijedu domů,jsem na všechny hnusná a drzá:-( Pak mě to sice mrzí,ale další víkend jsem zase úplně stejná. Nechápu to a štve mě to. Změnilo se toho hrozně moc,poznala jsem nové lidi,mám nové zážitky a zkušenosti... Kdo ví jestli to nebylo lepší dřív... Ale ne...jsem ráda za ty,které jsem v Brně mohla poznat,ale přišla jsem na to,že všichni nejsou takový,jací se zdají na první pohled. Skoro po roce pobytu na intru,jsem poznala,koho si vážím a nejvíc a komu můžu věřit. A těchto lidí si vážím nejvíc. A co jinak? No můžu vám říct že na intru je taky pěkná sranda a ne jenom nuda:-D Hodně lidí odchází,protože se tam nudí... Ale mě to tam náhodou baví:-D je to tam takovej madhuse:-D stejně jako ve škole:-D na purkyňce:-D taky psycho škola:-D ale chodím tam ráda:-) A jak se máte vy? Povíídejte;-)