Joshovi citáty

9. srpna 2006 v 10:44 | Pinda |  Zajímavosti

CITÁTY

"Udělali jsme 16 dílů seriálu Cracker. Strašně se mi ta práce libila, ale bohužel se na nás nikdo nedíval."

" Víte co? Opravdu mě přitahují Angličanky, bude v tom asi něco vrozeného. Jakkoliv špatně se chovají, jejich akcent je prostě úžasnej a to dělá všechno."

"Buďte čestní sami k sobě a lžete všem okolo."

"Jsem tichý a nerad se koukám na horory, jsem tedy jako Zeke? Ani omylem."

"Nemyslím si, že je to problém být idolem teenagerů. Kdyby se to stalo mně, rád bych se s tím vypořádal."

"Kluby jsou tu pěkně nudný. Takže, byli jsme v Planet Hollywood a předat bundu z filmu Fakulta. Jako prvního ohlásili Ushera a všechny holky začaly křičet. Potom ohlásili mě a já si všiml, že oni ani nevědí kdo jsem, ale taky se chovali jako blázni, což bylo fakt cool. Potom, na podobné akci někde jinde, zase ohlásili Ushera, ale mě už nikdo."

"Přijde mi to zvláštní, jak moc pozornosti se věnuje mému soukromému životu. Jen málokdy čtu co se o mně píše, takže jsem poslední, kdo se dozví co se o mně říká. Ale když třeba jen řeknu "ahoj" nějaký herečce, tak vím, že se se pak o nás napíše, že jsme pár."

"Měl jsem zlomené srdce, a není to sranda… Ale mám raději zlomené srdce sám, než abych ho lámal někomu jinému."

"Dnes ne. Je zatraceně horko a moje tolerance je dnes zasr..ě nulová."

"Jsem docela stydlivej, takže nemám rád moc pozornosti."

"Od té doby, co mě ve dvanícti letech vyděsil film Poltergeist , nemůžu se dívat na horory, jsem fakt posera."

"Měl bych se začít nechat fotografovat s rukama okolo ramen slavných lidí, tak jak to dělaj majitelé restaurací, jinak budu muset svým dětem vysvětlovat, že jsem byl kdysi herec."

"Jedl jsem s touhle holkou buritos a ona se zeptala, jestli bych s ní nešel na maturitní večírek. Nedalo se říct nic jinýho než jo a bylo to fajn."

"Těším se až v životě najdu někoho, s kým budu opravdu šťastný, a budu se moct na něj spolehnout. Myslím, že teď nic takového nehledám. Asi bych to teď nedokázal zvládnout. Ale pořád mám rád ten pocit, že to tam někde na mě čeká.

"Nebojím se dělat horory, protože odhrnete závěs a víte, že to celé není doopravdy. Když se na horor díváte, teror vás bombarduje."

"Můj kamarád a já jsme dělali krátké filmy. Předstírali jsme, že vykrádáme Diary Queen, kde pracoval jeden náš kámoš, ale někdo myslel, že jsme skuteční zločinci a zavolal poldy. Zachvíli dovnitř vtrhli poldové s bouchačkama v ruce."

"Nikdy v životě jsem si nedělal plány"

"Na svého tátu se dívám jako na vzor. Nepracuje tolik, aby nemohl dát rodinu na první místo"

"Rozesmát lidi není snadný. Musíte na tom opravdu tvrdě pracovat. Někteří lidi to ale prostě mají."

"Byl jsem tak naivní, myslel jsem, že pojedu do Hollywoodu, vydělám milion dolarů a pak se odstěhuju do Příže a budu malovat. Pak jsem ale zjistil, že když jste v Hollywood, tak není jednoduché dělat věci tak, jak byste to chtěli. Ono je dokonce těžké je dělat vůbec."

"Nerad cvičím. Začínám mít teď trochu panděro."

"Ne. Nemám moc dobrý tělo. Někteří z těch kluků choděj cvičit každý den. Já chodím cvičit asi tak jednou za rok, takže by mě porazili." (na dotaz,aby si sundal triko pro focení)

"Vyhodili mě z herecký školy, takže jsem něco dělat musel. No oni mě vlastně nevyhodili, jen řekli, že bych mohl odejít kdybych chtěl."

Vlasy jsem si v tý době stříhal sám. Myslím, že to docela brali. Oni s tím vlastně ani nemohli nic moc dělat." (o svém účesu ve filmu Fakulta)

Je to o sexu, to je to o čem to je." (na dotaz o jeho filmu Town & Country)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 goodfriend goodfriend | E-mail | Web | 17. listopadu 2006 v 12:23 | Reagovat

Vlasy jsem si v tý době stříhal sám. Myslím, že to docela brali. Oni s tím vlastně ani nemohli nic moc dělat." (o svém účesu ve filmu Fakulta) // hej tak to jo,, pac tam vypada super =)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama